HV1860-2R7107-R er ikke på lager og kan bestilles/legges inn som restordrenotering.
Tilgjengelige erstatninger:
Similar
KYOCERA AVX
På lager: 2 081
Datablad
100 F (EDLC) superkondensatorer 2.7 V Radial, Boks 12mOhm ved 100Hz 1000 Hrs ved 65°C
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
How to correctly size a Supercapacitor
What is the difference between a battery and a supercapacitor?
HV1860-2R7107-R
DigiKeys produktnummer
283-4193-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
HV1860-2R7107-R
Beskrivelse
CAP 100F -10% +30% 2.7V T/H
Produsentens standard leveringstid
26 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
Levetid ved temp.
1000 Hrs ved 65°C
Produsent
Eaton - Electronics Division
Terminaler
PC-pinner
Serie
Monteringstype
Gjennomgående hull
Emballasje
Bulk
Kapsling
Radial, Boks
Delestatus
Aktiv
Tilkoblingsmellomrom
0,295" (7,50mm)
Kapasitans
100 F
Størrelse/dimensjon
0,709" dia (18,00mm)
Toleranse
-10%, +30%
Høyde - sittende (maks)
2,382" (60,50mm)
Nominell spenning
2.7 V
Driftstemperatur
-40°C – 65°C
ESR (Equivalent Series Resistance)
12mOhm ved 100Hz