HV1625-2R7256-R
DigiKeys produktnummer
283-HV1625-2R7256-R-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
HV1625-2R7256-R
Beskrivelse
CAP 25F -10% +30% 2.7V T/H
Produsentens standard leveringstid
24 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
25 F (EDLC) superkondensatorer 2.7 V Radial, Boks 27mOhm ved 100Hz 1000 Hrs ved 65°C
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
HV1625-2R7256-R Modeller
Kategori
Levetid ved temp.
1000 Hrs ved 65°C
Tilkoblingsmellomrom
0,295" (7,50mm)
Kapasitans
25 F
Størrelse/dimensjon
0,630" dia (16,00mm)
Toleranse
-10%, +30%
Høyde - sittende (maks)
1,118" (28,40mm)
Nominell spenning
2.7 V
Driftstemperatur
-40°C – 65°C
ESR (Equivalent Series Resistance)
27mOhm ved 100Hz