HSH0512-3R8305-R
DigiKeys produktnummer
283-HSH0512-3R8305-R-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
HSH0512-3R8305-R
Beskrivelse
CAP LITHIUM HYBRID 3F 3.8V
Produsentens standard leveringstid
35 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
3 F (EDLC) superkondensatorer 3.8 V Radial, Boks 4Ohm ved 1kHz 1000 Hrs ved 70°C
Kategori
Levetid ved temp.
1000 Hrs ved 70°C
Produsent
Eaton - Electronics Division
Terminaler
PC-pinner
Serie
Monteringstype
Gjennomgående hull
Emballasje
Boks
Kapsling
Radial, Boks
Delestatus
Aktiv
Tilkoblingsmellomrom
0,079" (2,00mm)
Kapasitans
3 F
Størrelse/dimensjon
0,197" dia (5,00mm)
Toleranse
-20%, +50%
Høyde - sittende (maks)
0,551" (14,00mm)
Nominell spenning
3.8 V
Driftstemperatur
-25°C – 70°C
ESR (Equivalent Series Resistance)
4Ohm ved 1kHz