HS0612-3R8505-R
DigiKeys produktnummer
283-HS0612-3R8505-R-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
HS0612-3R8505-R
Beskrivelse
CAP LITHIUM HYBRID 5F 3.8V
Produsentens standard leveringstid
35 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
5 F (EDLC) superkondensatorer 3.8 V Radial, Boks 2Ohm ved 1kHz 1000 Hrs ved 70°C
Kategori
Levetid ved temp.
1000 Hrs ved 70°C
Produsent
Eaton - Electronics Division
Terminaler
PC-pinner
Serie
Monteringstype
Gjennomgående hull
Emballasje
Remse
Kapsling
Radial, Boks
Delestatus
Aktiv
Tilkoblingsmellomrom
0,102" (2,60mm)
Kapasitans
5 F
Størrelse/dimensjon
0,248" dia (6,30mm)
Toleranse
-20%, +50%
Høyde - sittende (maks)
0,551" (14,00mm)
Nominell spenning
3.8 V
Driftstemperatur
-15°C – 70°C
ESR (Equivalent Series Resistance)
2Ohm ved 1kHz