HPAL1V1040-R30-R
DigiKeys produktnummer
283-HPAL1V1040-R30-RTR-ND - Tape og spole (TR)
283-HPAL1V1040-R30-RCT-ND - Båndavsnitt (CT)
283-HPAL1V1040-R30-RDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
HPAL1V1040-R30-R
Beskrivelse
FIXED IND 300NH 35A 1.1 MOHM SMD
Detaljert beskrivelse
300 nH Skjermet Formstøpt Induktor 35 A 1,1mOhm maks Ikke standard
Kategori
Strøm - metning (Isat)
45A
DC-motstand (DCR)
1,1mOhm maks
Digi-Reel®
Frekvens - selvresonant
96MHz
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Toleranse
±20%
Størrelse/dimensjon
0,453" L x 0,394" B (11,50mm x 10,00mm)
Nominell strøm (AMP)
Høyde - sittende (maks)
0,157" (4,00mm)