HPAL1V1040-6R8-R
DigiKeys produktnummer
283-HPAL1V1040-6R8-RTR-ND - Tape og spole (TR)
283-HPAL1V1040-6R8-RCT-ND - Båndavsnitt (CT)
283-HPAL1V1040-6R8-RDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
HPAL1V1040-6R8-R
Beskrivelse
FIXED IND 6.8UH 8.5A 25 MOHM SMD
Detaljert beskrivelse
6.8 µH Skjermet Formstøpt Induktor 8.5 A 25mOhm maks Ikke standard
Kategori
Strøm - metning (Isat)
12A
DC-motstand (DCR)
25mOhm maks
Digi-Reel®
Frekvens - selvresonant
14MHz
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Toleranse
±20%
Størrelse/dimensjon
0,453" L x 0,394" B (11,50mm x 10,00mm)
Nominell strøm (AMP)
Høyde - sittende (maks)
0,157" (4,00mm)