HPAL1V1040-3R3-R
DigiKeys produktnummer
283-HPAL1V1040-3R3-RTR-ND - Tape og spole (TR)
283-HPAL1V1040-3R3-RCT-ND - Båndavsnitt (CT)
283-HPAL1V1040-3R3-RDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
HPAL1V1040-3R3-R
Beskrivelse
FIXED IND 3.3UH 11A 11.8 MOHM
Detaljert beskrivelse
3.3 µH Skjermet Formstøpt Induktor 11 A 11,8mOhm maks Ikke standard
Kategori
Strøm - metning (Isat)
16A
DC-motstand (DCR)
11,8mOhm maks
Digi-Reel®
Frekvens - selvresonant
20MHz
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Toleranse
±20%
Størrelse/dimensjon
0,453" L x 0,394" B (11,50mm x 10,00mm)
Nominell strøm (AMP)
Høyde - sittende (maks)
0,157" (4,00mm)