HPAL1V1040-2R2-R
DigiKeys produktnummer
283-HPAL1V1040-2R2-RTR-ND - Tape og spole (TR)
283-HPAL1V1040-2R2-RCT-ND - Båndavsnitt (CT)
283-HPAL1V1040-2R2-RDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
HPAL1V1040-2R2-R
Beskrivelse
FIXED IND 2.2UH 12A 7 MOHM SMD
Detaljert beskrivelse
2.2 µH Skjermet Formstøpt Induktor 12 A 7mOhm maks Ikke standard
Kategori
Strøm - metning (Isat)
16,5A
DC-motstand (DCR)
7mOhm maks
Digi-Reel®
Frekvens - selvresonant
25MHz
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Toleranse
±20%
Størrelse/dimensjon
0,453" L x 0,394" B (11,50mm x 10,00mm)
Nominell strøm (AMP)
Høyde - sittende (maks)
0,157" (4,00mm)