HPAL1V1040-100-R | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | HPAL1V1040-100-R |
Beskrivelse | FIXED IND 10UH 7.8A 30 MOHM SMD |
Produsentens standard leveringstid | 22 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 10 µH Skjermet Formstøpt Induktor 7.8 A 30mOhm maks Ikke standard |
Datablad | Datablad |
Kategori | Strøm - metning (Isat) 8,5A |
Produsent | Skjerming Skjermet |
Serie | DC-motstand (DCR) 30mOhm maks |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Frekvens - selvresonant 12MHz |
Delestatus Aktiv | Driftstemperatur -55°C – 125°C |
Type Formstøpt | Induktansfrekvens - test 100 kHz |
Materiale - kjerne | Monteringstype Overflatemontering |
Induktans | Kapsling Ikke standard |
Toleranse ±20% | Størrelse/dimensjon 0,453" L x 0,394" B (11,50mm x 10,00mm) |
Nominell strøm (AMP) | Høyde - sittende (maks) 0,157" (4,00mm) |