HPAL1V0630-5R6-R | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | HPAL1V0630-5R6-R |
Beskrivelse | FIXED IND 5.6UH 5.5A 42 MOHM SMD |
Produsentens standard leveringstid | 22 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 5.6 µH Skjermet Formstøpt Induktor 5.5 A 42mOhm maks Ikke standard |
Datablad | Datablad |
Kategori | Strøm - metning (Isat) 6,5A |
Produsent | Skjerming Skjermet |
Serie | DC-motstand (DCR) 42mOhm maks |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Driftstemperatur -55°C – 125°C |
Delestatus Aktiv | Induktansfrekvens - test 100 kHz |
Type Formstøpt | Monteringstype Overflatemontering |
Materiale - kjerne | Kapsling Ikke standard |
Induktans | Størrelse/dimensjon 0,276" L x 0,260" B (7,00mm x 6,60mm) |
Toleranse ±20% | Høyde - sittende (maks) 0,118" (3,00mm) |