HPAL1V0630-5R6-R
DigiKeys produktnummer
283-HPAL1V0630-5R6-RTR-ND - Tape og spole (TR)
283-HPAL1V0630-5R6-RCT-ND - Båndavsnitt (CT)
283-HPAL1V0630-5R6-RDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
HPAL1V0630-5R6-R
Beskrivelse
FIXED IND 5.6UH 5.5A 42 MOHM SMD
Detaljert beskrivelse
5.6 µH Skjermet Formstøpt Induktor 5.5 A 42mOhm maks Ikke standard
Kategori
Strøm - metning (Isat)
6,5A
DC-motstand (DCR)
42mOhm maks
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Størrelse/dimensjon
0,276" L x 0,260" B (7,00mm x 6,60mm)
Toleranse
±20%
Høyde - sittende (maks)
0,118" (3,00mm)