HPAL1V0630-2R2-R | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | HPAL1V0630-2R2-R |
Beskrivelse | FIXED IND 2.2UH 9.5A 15 MOHM SMD |
Produsentens standard leveringstid | 22 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 2.2 µH Skjermet Formstøpt Induktor 9.5 A 15mOhm maks Ikke standard |
Datablad | Datablad |
Kategori | Strøm - metning (Isat) 10A |
Produsent | Skjerming Skjermet |
Serie | DC-motstand (DCR) 15mOhm maks |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Driftstemperatur -55°C – 125°C |
Delestatus Aktiv | Induktansfrekvens - test 100 kHz |
Type Formstøpt | Monteringstype Overflatemontering |
Materiale - kjerne | Kapsling Ikke standard |
Induktans | Størrelse/dimensjon 0,276" L x 0,260" B (7,00mm x 6,60mm) |
Toleranse ±20% | Høyde - sittende (maks) 0,118" (3,00mm) |