HPAL1V0630-2R2-R
DigiKeys produktnummer
283-HPAL1V0630-2R2-RTR-ND - Tape og spole (TR)
283-HPAL1V0630-2R2-RCT-ND - Båndavsnitt (CT)
283-HPAL1V0630-2R2-RDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
HPAL1V0630-2R2-R
Beskrivelse
FIXED IND 2.2UH 9.5A 15 MOHM SMD
Detaljert beskrivelse
2.2 µH Skjermet Formstøpt Induktor 9.5 A 15mOhm maks Ikke standard
Kategori
Strøm - metning (Isat)
10A
DC-motstand (DCR)
15mOhm maks
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Størrelse/dimensjon
0,276" L x 0,260" B (7,00mm x 6,60mm)
Toleranse
±20%
Høyde - sittende (maks)
0,118" (3,00mm)