HPAL1V0630-1R0-R
DigiKeys produktnummer
283-HPAL1V0630-1R0-RTR-ND - Tape og spole (TR)
283-HPAL1V0630-1R0-RCT-ND - Båndavsnitt (CT)
283-HPAL1V0630-1R0-RDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
HPAL1V0630-1R0-R
Beskrivelse
FIXED IND 1UH 12A 7.4 MOHM SMD
Produsentens standard leveringstid
22 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
1 µH Skjermet Formstøpt Induktor 12 A 7,4mOhm maks Ikke standard
Kategori
Strøm - metning (Isat)
15A
Produsent
Skjerming
Skjermet
Serie
DC-motstand (DCR)
7,4mOhm maks
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Delestatus
Aktiv
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Type
Formstøpt
Monteringstype
Overflatemontering
Materiale - kjerne
Kapsling
Ikke standard
Induktans
Størrelse/dimensjon
0,276" L x 0,260" B (7,00mm x 6,60mm)
Toleranse
±20%
Høyde - sittende (maks)
0,118" (3,00mm)