HCM1A0503V3-2R2-R | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | HCM1A0503V3-2R2-R |
Beskrivelse | FIXED IND 2.2UH 5.5A 23 MOHM SMD |
Produsentens standard leveringstid | 19 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 2.2 µH Skjermet Formstøpt Induktor 5.5 A 23mOhm maks Ikke standard |
Datablad | Datablad |
Kategori | Skjerming Skjermet |
Produsent | DC-motstand (DCR) 23mOhm maks |
Serie | Frekvens - selvresonant 33MHz |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Klassifiseringer AEC-Q200 |
Delestatus Aktiv | Driftstemperatur -55°C – 155°C |
Type Formstøpt | Induktansfrekvens - test 100 kHz |
Materiale - kjerne | Monteringstype Overflatemontering |
Induktans | Kapsling Ikke standard |
Toleranse ±20% | Størrelse/dimensjon 0,213" L x 0,205" B (5,40mm x 5,20mm) |
Nominell strøm (AMP) | Høyde - sittende (maks) 0,118" (3,00mm) |
Strøm - metning (Isat) 6,4A |