HCM1A0503V2-2R2-R
DigiKeys produktnummer
283-HCM1A0503V2-2R2-RTR-ND - Tape og spole (TR)
283-HCM1A0503V2-2R2-RCT-ND - Båndavsnitt (CT)
283-HCM1A0503V2-2R2-RDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
HCM1A0503V2-2R2-R
Beskrivelse
FIXED IND 2.2UH 5.5A 23 MOHM SMD
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
2.2 µH Skjermet Induktor 5.5 A 23mOhm maks Ikke standard
Kategori
Skjerming
Skjermet
Produsent
DC-motstand (DCR)
23mOhm maks
Serie
Frekvens - selvresonant
33MHz
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Klassifiseringer
AEC-Q200
Delestatus
Utdatert
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Materiale - kjerne
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Induktans
Monteringstype
Overflatemontering
Toleranse
±20%
Kapsling
Ikke standard
Nominell strøm (AMP)
Størrelse/dimensjon
0,213" L x 0,205" B (5,40mm x 5,20mm)
Strøm - metning (Isat)
6,4A
Høyde - sittende (maks)
0,118" (3,00mm)