HCM1307-3R3-R | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | HCM1307-3R3-R |
Beskrivelse | FIXED IND 3.3UH 15A 4.5 MOHM SMD |
Produsentens standard leveringstid | 19 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 3.3 µH Skjermet Induktor 15 A 4,5mOhm maks Ikke standard |
Datablad | Datablad |
Kategori | Strøm - metning (Isat) 40A |
Produsent | Skjerming Skjermet |
Serie | DC-motstand (DCR) 4,5mOhm maks |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Driftstemperatur -55°C – 125°C |
Delestatus Aktiv | Induktansfrekvens - test 100 kHz |
Materiale - kjerne | Monteringstype Overflatemontering |
Induktans | Kapsling Ikke standard |
Toleranse ±20% | Størrelse/dimensjon 0,520" L x 0,492" B (13,20mm x 12,50mm) |
Nominell strøm (AMP) | Høyde - sittende (maks) 0,256" (6,50mm) |