HCM1307-3R3-R er ikke på lager og kan bestilles/legges inn som restordrenotering.
Tilgjengelige erstatninger:
Similar
Vishay Dale
På lager: 68
Datablad
3.3 µH Skjermet Induktor 15 A 4,5mOhm maks Ikke standard
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.