HCM1307-1R0-R
DigiKeys produktnummer
283-HCM1307-1R0-RTR-ND - Tape og spole (TR)
283-HCM1307-1R0-RCT-ND - Båndavsnitt (CT)
283-HCM1307-1R0-RDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
HCM1307-1R0-R
Beskrivelse
FIXED IND 1UH 29A 2 MOHM SMD
Detaljert beskrivelse
1 µH Skjermet Induktor 29 A 2mOhm maks Ikke standard
Kategori
Strøm - metning (Isat)
49A
DC-motstand (DCR)
2mOhm maks
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Toleranse
±20%
Størrelse/dimensjon
0,520" L x 0,492" B (13,20mm x 12,50mm)
Nominell strøm (AMP)
Høyde - sittende (maks)
0,256" (6,50mm)