HCM1305-5R6-R er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Direkte
Vishay Dale
På lager: 3
Datablad
Direkte
Pulse Electronics
På lager: 0
Datablad
5.6 µH Skjermet trommelkjerne, trådviklet Induktor 11.5 A 13,8mOhm maks Ikke standard
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
HCM1305-5R6-R
DigiKeys produktnummer
283-HCM1305-5R6-RTR-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
HCM1305-5R6-R
Beskrivelse
FIXED IND 5.6UH 11.5A 13.8 MOHM
Detaljert beskrivelse
Kategori
Strøm - metning (Isat)
22A
DC-motstand (DCR)
13,8mOhm maks
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Størrelse/dimensjon
0,524" L x 0,480" B (13,30mm x 12,20mm)
Toleranse
±20%
Høyde - sittende (maks)
0,197" (5,00mm)