HCM1305-2R2-R
DigiKeys produktnummer
283-HCM1305-2R2-RTR-ND - Tape og spole (TR)
283-HCM1305-2R2-RCT-ND - Båndavsnitt (CT)
283-HCM1305-2R2-RDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
HCM1305-2R2-R
Beskrivelse
FIXED IND 2.2UH 20A 5.29 MOHM
Detaljert beskrivelse
2.2 µH Skjermet trommelkjerne, trådviklet Induktor 20 A 5,29mOhm maks Ikke standard
Kategori
Strøm - metning (Isat)
32A
DC-motstand (DCR)
5,29mOhm maks
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Størrelse/dimensjon
0,524" L x 0,480" B (13,30mm x 12,20mm)
Toleranse
±20%
Høyde - sittende (maks)
0,197" (5,00mm)