HCM1305-2R2-R | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | HCM1305-2R2-R |
Beskrivelse | FIXED IND 2.2UH 20A 5.29 MOHM |
Produsentens standard leveringstid | 19 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 2.2 µH Skjermet trommelkjerne, trådviklet Induktor 20 A 5,29mOhm maks Ikke standard |
Datablad | Datablad |
Kategori | Strøm - metning (Isat) 32A |
Produsent | Skjerming Skjermet |
Serie | DC-motstand (DCR) 5,29mOhm maks |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Driftstemperatur -55°C – 125°C |
Delestatus Aktiv | Induktansfrekvens - test 100 kHz |
Type trommelkjerne, trådviklet | Monteringstype Overflatemontering |
Materiale - kjerne | Kapsling Ikke standard |
Induktans | Størrelse/dimensjon 0,524" L x 0,480" B (13,30mm x 12,20mm) |
Toleranse ±20% | Høyde - sittende (maks) 0,197" (5,00mm) |