HCM1305-220-R
DigiKeys produktnummer
283-HCM1305-220-RTR-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
HCM1305-220-R
Beskrivelse
FIXED IND 22UH 6.2A 51.8 MOHM
Detaljert beskrivelse
22 µH Skjermet trommelkjerne, trådviklet Induktor 6.2 A 51,8mOhm maks Ikke standard
Kategori
Strøm - metning (Isat)
10A
DC-motstand (DCR)
51,8mOhm maks
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Størrelse/dimensjon
0,524" L x 0,480" B (13,30mm x 12,20mm)
Toleranse
±20%
Høyde - sittende (maks)
0,197" (5,00mm)