HCM1305-1R5-R | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | HCM1305-1R5-R |
Beskrivelse | FIXED IND 1.5UH 23A 3.16 MOHM |
Produsentens standard leveringstid | 19 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 1.5 µH Skjermet trommelkjerne, trådviklet Induktor 23 A 3,16mOhm maks Ikke standard |
Datablad | Datablad |
Kategori | Strøm - metning (Isat) 48A |
Produsent | Skjerming Skjermet |
Serie | DC-motstand (DCR) 3,16mOhm maks |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Driftstemperatur -55°C – 125°C |
Delestatus Aktiv | Induktansfrekvens - test 100 kHz |
Type trommelkjerne, trådviklet | Monteringstype Overflatemontering |
Materiale - kjerne | Kapsling Ikke standard |
Induktans | Størrelse/dimensjon 0,524" L x 0,480" B (13,30mm x 12,20mm) |
Toleranse ±20% | Høyde - sittende (maks) 0,197" (5,00mm) |