HCM1305-150-R er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Direkte
Pulse Electronics
På lager: 1 939
Datablad
15 µH Skjermet trommelkjerne, trådviklet Induktor 7.7 A 33,4mOhm maks Ikke standard
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
HCM1305-150-R
DigiKeys produktnummer
283-HCM1305-150-RTR-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
HCM1305-150-R
Beskrivelse
FIXED IND 15UH 7.7A 33.4 MOHM
Detaljert beskrivelse
Kategori
Strøm - metning (Isat)
13A
DC-motstand (DCR)
33,4mOhm maks
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Størrelse/dimensjon
0,524" L x 0,480" B (13,30mm x 12,20mm)
Toleranse
±20%
Høyde - sittende (maks)
0,197" (5,00mm)