HCM1305-100-R
DigiKeys produktnummer
283-HCM1305-100-RTR-ND - Tape og spole (TR)
283-HCM1305-100-RCT-ND - Båndavsnitt (CT)
283-HCM1305-100-RDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
HCM1305-100-R
Beskrivelse
FIXED IND 10UH 9A 21.9 MOHM SMD
Produsentens standard leveringstid
19 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
10 µH Skjermet trommelkjerne, trådviklet Induktor 9 A 21,9mOhm maks Ikke standard
Kategori
Strøm - metning (Isat)
16A
Produsent
Skjerming
Skjermet
Serie
DC-motstand (DCR)
21,9mOhm maks
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Delestatus
Aktiv
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Type
trommelkjerne, trådviklet
Monteringstype
Overflatemontering
Materiale - kjerne
Kapsling
Ikke standard
Induktans
Størrelse/dimensjon
0,524" L x 0,480" B (13,30mm x 12,20mm)
Toleranse
±20%
Høyde - sittende (maks)
0,197" (5,00mm)