HCM1103-4R7-R
DigiKeys produktnummer
283-4131-2-ND - Tape og spole (TR)
283-4131-1-ND - Båndavsnitt (CT)
283-4131-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
HCM1103-4R7-R
Beskrivelse
FIXED IND 4.7UH 7A 22.5 MOHM SMD
Produsentens standard leveringstid
19 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
4.7 µH Skjermet trommelkjerne, trådviklet Induktor 7 A 22,5mOhm maks Ikke standard
Kategori
Strøm - metning (Isat)
13A
DC-motstand (DCR)
22,5mOhm maks
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Størrelse/dimensjon
0,437" L x 0,394" B (11,10mm x 10,00mm)
Toleranse
±20%
Høyde - sittende (maks)
0,118" (3,00mm)