HCM1103-220-R
DigiKeys produktnummer
283-4135-2-ND - Tape og spole (TR)
283-4135-1-ND - Båndavsnitt (CT)
283-4135-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
HCM1103-220-R
Beskrivelse
FIXED IND 22UH 3A 99 MOHM SMD
Produsentens standard leveringstid
19 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
22 µH Skjermet trommelkjerne, trådviklet Induktor 3 A 99mOhm maks Ikke standard
Kategori
Strøm - metning (Isat)
5A
DC-motstand (DCR)
99mOhm maks
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Størrelse/dimensjon
0,437" L x 0,394" B (11,10mm x 10,00mm)
Toleranse
±20%
Høyde - sittende (maks)
0,118" (3,00mm)