HCM1103-100-R
DigiKeys produktnummer
283-4140-2-ND - Tape og spole (TR)
283-4140-1-ND - Båndavsnitt (CT)
283-4140-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
HCM1103-100-R
Beskrivelse
FIXED IND 10UH 5A 44 MOHM SMD
Produsentens standard leveringstid
19 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
10 µH Skjermet trommelkjerne, trådviklet Induktor 5 A 44mOhm maks Ikke standard
Kategori
Strøm - metning (Isat)
7,5A
Produsent
Skjerming
Skjermet
Serie
DC-motstand (DCR)
44mOhm maks
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Delestatus
Aktiv
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Type
trommelkjerne, trådviklet
Monteringstype
Overflatemontering
Materiale - kjerne
Kapsling
Ikke standard
Induktans
Størrelse/dimensjon
0,437" L x 0,394" B (11,10mm x 10,00mm)
Toleranse
±20%
Høyde - sittende (maks)
0,118" (3,00mm)