HCM0703-8R2-R | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | HCM0703-8R2-R |
Beskrivelse | FIXED IND 8.2UH 4A 68 MOHM SMD |
Produsentens standard leveringstid | 22 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 8.2 µH Skjermet trommelkjerne, trådviklet Induktor 4 A 68mOhm maks Ikke standard |
Datablad | Datablad |
Kategori | Strøm - metning (Isat) 7,5A |
Produsent | Skjerming Skjermet |
Serie | DC-motstand (DCR) 68mOhm maks |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Driftstemperatur -55°C – 125°C |
Delestatus Aktiv | Induktansfrekvens - test 100 kHz |
Type trommelkjerne, trådviklet | Monteringstype Overflatemontering |
Materiale - kjerne | Kapsling Ikke standard |
Induktans | Størrelse/dimensjon 0,280" L x 0,260" B (7,10mm x 6,60mm) |
Toleranse ±20% | Høyde - sittende (maks) 0,118" (3,00mm) |