HCM0703-8R2-R
DigiKeys produktnummer
283-HCM0703-8R2-RTR-ND - Tape og spole (TR)
283-HCM0703-8R2-RCT-ND - Båndavsnitt (CT)
283-HCM0703-8R2-RDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
HCM0703-8R2-R
Beskrivelse
FIXED IND 8.2UH 4A 68 MOHM SMD
Detaljert beskrivelse
8.2 µH Skjermet trommelkjerne, trådviklet Induktor 4 A 68mOhm maks Ikke standard
Kategori
Strøm - metning (Isat)
7,5A
DC-motstand (DCR)
68mOhm maks
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Størrelse/dimensjon
0,280" L x 0,260" B (7,10mm x 6,60mm)
Toleranse
±20%
Høyde - sittende (maks)
0,118" (3,00mm)