HCM0703-3R3-R
DigiKeys produktnummer
283-HCM0703-3R3-RTR-ND - Tape og spole (TR)
283-HCM0703-3R3-RCT-ND - Båndavsnitt (CT)
283-HCM0703-3R3-RDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
HCM0703-3R3-R
Beskrivelse
FIXED IND 3.3UH 6A 30 MOHM SMD
Produsentens standard leveringstid
22 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
3.3 µH Skjermet trommelkjerne, trådviklet Induktor 6 A 30mOhm maks Ikke standard
Kategori
Strøm - metning (Isat)
13,5A
Produsent
Skjerming
Skjermet
Serie
DC-motstand (DCR)
30mOhm maks
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Delestatus
Aktiv
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Type
trommelkjerne, trådviklet
Monteringstype
Overflatemontering
Materiale - kjerne
Kapsling
Ikke standard
Induktans
Størrelse/dimensjon
0,280" L x 0,260" B (7,10mm x 6,60mm)
Toleranse
±20%
Høyde - sittende (maks)
0,118" (3,00mm)