HCM0703-1R0-R er ikke på lager og kan bestilles/legges inn som restordrenotering.
Tilgjengelige erstatninger:
Similar
KEMET
På lager: 9 956
Datablad
1 µH Skjermet trommelkjerne, trådviklet Induktor 11 A 10mOhm maks Ikke standard
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
HCM0703-1R0-R
DigiKeys produktnummer
283-HCM0703-1R0-RTR-ND - Tape og spole (TR)
283-HCM0703-1R0-RCT-ND - Båndavsnitt (CT)
283-HCM0703-1R0-RDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
HCM0703-1R0-R
Beskrivelse
FIXED IND 1UH 11A 10 MOHM SMD
Produsentens standard leveringstid
22 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
Strøm - metning (Isat)
22A
Produsent
Skjerming
Skjermet
Serie
DC-motstand (DCR)
10mOhm maks
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Delestatus
Aktiv
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Type
trommelkjerne, trådviklet
Monteringstype
Overflatemontering
Materiale - kjerne
Kapsling
Ikke standard
Induktans
Størrelse/dimensjon
0,280" L x 0,260" B (7,10mm x 6,60mm)
Toleranse
±20%
Høyde - sittende (maks)
0,118" (3,00mm)