HCM0503-3R3-R | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | HCM0503-3R3-R |
Beskrivelse | FIXED IND 3.3UH 5.5A 41 MOHM SMD |
Produsentens standard leveringstid | 22 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 3.3 µH Skjermet trommelkjerne, trådviklet Induktor 5.5 A 41mOhm maks Ikke standard |
Datablad | Datablad |
Kategori | Strøm - metning (Isat) 6A |
Produsent | Skjerming Skjermet |
Serie | DC-motstand (DCR) 41mOhm maks |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Driftstemperatur -55°C – 125°C |
Delestatus Aktiv | Induktansfrekvens - test 100 kHz |
Type trommelkjerne, trådviklet | Monteringstype Overflatemontering |
Materiale - kjerne | Kapsling Ikke standard |
Induktans | Størrelse/dimensjon 0,203" L x 0,201" B (5,15mm x 5,10mm) |
Toleranse ±20% | Høyde - sittende (maks) 0,118" (3,00mm) |