HCM0503-220-R
DigiKeys produktnummer
283-4628-2-ND - Tape og spole (TR)
283-4628-1-ND - Båndavsnitt (CT)
283-4628-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
HCM0503-220-R
Beskrivelse
FIXED IND 22UH 1.9A 270 MOHM SMD
Detaljert beskrivelse
22 µH Skjermet Induktor 1.9 A 270mOhm maks Ikke standard
Kategori
Strøm - metning (Isat)
1,9A
DC-motstand (DCR)
270mOhm maks
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Kapsling
Ikke standard
Toleranse
±20%
Størrelse/dimensjon
0,203" L x 0,201" B (5,15mm x 5,10mm)
Nominell strøm (AMP)
Høyde - sittende (maks)
0,118" (3,00mm)