HCM0503-220-R | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | HCM0503-220-R |
Beskrivelse | FIXED IND 22UH 1.9A 270 MOHM SMD |
Produsentens standard leveringstid | 22 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 22 µH Skjermet Induktor 1.9 A 270mOhm maks Ikke standard |
Datablad | Datablad |
Kategori | Strøm - metning (Isat) 1,9A |
Produsent | Skjerming Skjermet |
Serie | DC-motstand (DCR) 270mOhm maks |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Driftstemperatur -55°C – 125°C |
Delestatus Aktiv | Induktansfrekvens - test 100 kHz |
Materiale - kjerne | Monteringstype Overflatemontering |
Induktans | Kapsling Ikke standard |
Toleranse ±20% | Størrelse/dimensjon 0,203" L x 0,201" B (5,15mm x 5,10mm) |
Nominell strøm (AMP) | Høyde - sittende (maks) 0,118" (3,00mm) |