HCM0503-1R0-R
DigiKeys produktnummer
283-HCM0503-1R0-RTR-ND - Tape og spole (TR)
283-HCM0503-1R0-RCT-ND - Båndavsnitt (CT)
283-HCM0503-1R0-RDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
HCM0503-1R0-R
Beskrivelse
FIXED IND 1UH 10.1A 11.44 MOHM
Produsentens standard leveringstid
22 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
1 µH Skjermet trommelkjerne, trådviklet Induktor 10.1 A 11,44mOhm maks 2020 (5050 metrisk)
Kategori
Strøm - metning (Isat)
8,5A
Produsent
Skjerming
Skjermet
Serie
DC-motstand (DCR)
11,44mOhm maks
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Delestatus
Aktiv
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Type
trommelkjerne, trådviklet
Monteringstype
Overflatemontering
Materiale - kjerne
Kapsling
2020 (5050 metrisk)
Induktans
Størrelse/dimensjon
0,203" L x 0,201" B (5,15mm x 5,10mm)
Toleranse
±20%
Høyde - sittende (maks)
0,118" (3,00mm)