HB1625-2R5256-R
DigiKeys produktnummer
283-3128-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
HB1625-2R5256-R
Beskrivelse
CAP 25F -10% +30% 2.5V T/H
Produsentens standard leveringstid
26 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
25 F (EDLC) superkondensatorer 2.5 V Radial, Boks 40mOhm ved 100Hz 1000 Hrs ved 70°C
Kategori
Levetid ved temp.
1000 Hrs ved 70°C
Tilkoblingsmellomrom
0,295" (7,50mm)
Kapasitans
25 F
Størrelse/dimensjon
0,650" dia (16,50mm)
Toleranse
-10%, +30%
Høyde - sittende (maks)
1,118" (28,40mm)
Nominell spenning
2.5 V
Driftstemperatur
-25°C – 70°C
ESR (Equivalent Series Resistance)
40mOhm ved 100Hz