HB1030-2R5106-R
DigiKeys produktnummer
283-3126-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
HB1030-2R5106-R
Beskrivelse
CAP 10F -10% +30% 2.5V T/H
Produsentens standard leveringstid
26 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
10 F (EDLC) superkondensatorer 2.5 V Radial, Boks 60mOhm ved 100Hz 1000 Hrs ved 70°C
Kategori
Levetid ved temp.
1000 Hrs ved 70°C
Tilkoblingsmellomrom
0,197" (5,00mm)
Kapasitans
10 F
Størrelse/dimensjon
0,413" dia (10,50mm)
Toleranse
-10%, +30%
Høyde - sittende (maks)
1,240" (31,50mm)
Nominell spenning
2.5 V
Driftstemperatur
-25°C – 70°C
ESR (Equivalent Series Resistance)
60mOhm ved 100Hz