HB0830-2R5605-R
DigiKeys produktnummer
283-3125-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
HB0830-2R5605-R
Beskrivelse
CAP 6F -10% +30% 2.5V T/H
Produsentens standard leveringstid
26 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
6 F (EDLC) superkondensatorer 2.5 V Radial, Boks 100mOhm ved 100Hz 1000 Hrs ved 70°C
Kategori
Levetid ved temp.
1000 Hrs ved 70°C
Produsent
Eaton - Electronics Division
Terminaler
PC-pinner
Serie
Monteringstype
Gjennomgående hull
Emballasje
Bulk
Kapsling
Radial, Boks
Delestatus
Aktiv
Tilkoblingsmellomrom
0,138" (3,50mm)
Kapasitans
6 F
Størrelse/dimensjon
0,335" dia (8,50mm)
Toleranse
-10%, +30%
Høyde - sittende (maks)
1,220" (31,00mm)
Nominell spenning
2.5 V
Driftstemperatur
-25°C – 70°C
ESR (Equivalent Series Resistance)
100mOhm ved 100Hz