EXL1V0606-8R2-R
DigiKeys produktnummer
283-EXL1V0606-8R2-RTR-ND - Tape og spole (TR)
283-EXL1V0606-8R2-RCT-ND - Båndavsnitt (CT)
283-EXL1V0606-8R2-RDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
EXL1V0606-8R2-R
Beskrivelse
FIXED IND 8.2UH 8A 24.8 MOHM SMD
Produsentens standard leveringstid
19 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
8.2 µH Skjermet Formstøpt Induktor 8 A 24,8mOhm maks Ikke standard
Kategori
Skjerming
Skjermet
Produsent
DC-motstand (DCR)
24,8mOhm maks
Serie
Frekvens - selvresonant
14MHz
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Delestatus
Aktiv
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Type
Formstøpt
Monteringstype
Overflatemontering
Materiale - kjerne
Kapsling
Ikke standard
Induktans
Størrelse/dimensjon
0,283" L x 0,272" B (7,20mm x 6,90mm)
Toleranse
±20%
Høyde - sittende (maks)
0,236" (6,00mm)
Nominell strøm (AMP)
Baseproduktnummer
Strøm - metning (Isat)
8A