EXL1V0603-3R3-R | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | EXL1V0603-3R3-R |
Beskrivelse | FIXED IND 3.3UH 8A 20.8 MOHM SMD |
Produsentens standard leveringstid | 19 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 3.3 µH Skjermet Formstøpt Induktor 8 A 20,8mOhm maks Ikke standard |
Datablad | Datablad |
Kategori | Skjerming Skjermet |
Produsent | DC-motstand (DCR) 20,8mOhm maks |
Serie | Frekvens - selvresonant 25MHz |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Driftstemperatur -40°C – 125°C |
Delestatus Aktiv | Induktansfrekvens - test 100 kHz |
Type Formstøpt | Monteringstype Overflatemontering |
Materiale - kjerne | Kapsling Ikke standard |
Induktans | Størrelse/dimensjon 0,283" L x 0,272" B (7,20mm x 6,90mm) |
Toleranse ±20% | Høyde - sittende (maks) 0,118" (3,00mm) |
Nominell strøm (AMP) | Baseproduktnummer |
Strøm - metning (Isat) 9A |