ECMS1V1306-701-R
DigiKeys produktnummer
283-ECMS1V1306-701-RTR-ND - Tape og spole (TR)
283-ECMS1V1306-701-RCT-ND - Båndavsnitt (CT)
283-ECMS1V1306-701-RDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ECMS1V1306-701-R
Beskrivelse
CMC 8A 2LN 700 OHM SMD
Produsentens standard leveringstid
19 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
2 Fellesmodus linjedrossel Overflatemontering 700 Ohms @ 100 MHz 8A DCR 6mOhm
Kategori
Nominell strøm (maks)
8A
Produsent
Eaton - Electronics Division
DC-motstand (DCR) (maks)
6mOhm
Serie
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
80V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Filtertype
Strømlinje
Størrelse/dimensjon
0,492" L x 0,425" B (12,50mm x 10,80mm)
Antall linjer
2
Høyde (maks)
0,252" (6,40mm)
Impedans ved frekvens
700 Ohms @ 100 MHz