CB61F30A-TR1
DigiKeys produktnummer
283-CB61F30A-TR1TR-ND - Tape og spole (TR)
283-CB61F30A-TR1CT-ND - Båndavsnitt (CT)
283-CB61F30A-TR1DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
CB61F30A-TR1
Beskrivelse
FUSE BOARD MOUNT 30A 72VDC 2SMD
Produsentens standard leveringstid
19 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
30 A AC 72 V DC-sikring Kortmontering (patrontype ekskludert) Overflatemontering 2-SMD, firkantet endeblokk
Kategori
Responstid
Hurtigblåsende
Produsent
Kapsling
Serie
Skillebryterkapasitet ved nominell spenning
500A
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Smelting I²t
900.0
Delestatus
Aktiv
Godkjenningsbyrå
cURus
Monteringstype
Overflatemontering
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Sikringstype
Størrelse/dimensjon
0,240" L x 0,101" B x 0,101" H (6,10mm x 2,57mm x 2,57mm)
Nominell strøm (AMP)
DC - kald motstand
0.0012 Ohms