BK1/TDC600-10-R
DigiKeys produktnummer
BK1/TDC600-10-R-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
BK1/TDC600-10-R
Beskrivelse
FUSE CART 10A 600VAC 8AG 1000BAG
Detaljert beskrivelse
10A 600VAC AC DC-sikring Patron Krever holder
Kategori
Nominell spenning - AC (vekselstrøm)
600VAC
Produsent
Eaton - Electronics Division
Responstid
Hurtigblåsende
Serie
Bruksområder
Elektrisk, Industri
Emballasje
Bulk
Godkjenningsbyrå
UL
Delestatus
Aktiv
Skillebryterkapasitet ved nominell spenning
200A
Monteringstype
Krever holder
Kapsling
8AG, 1/4" x 1"
Sikringstype
Patron
Størrelse/dimensjon
0,250" dia x 1,000" L (6,35mm x 25,40mm)
Nominell strøm (AMP)
10A