BK1/S500-1.25-R
DigiKeys produktnummer
283-3283-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
BK1/S500-1.25-R
Beskrivelse
FUSE GLASS 1.25A 250VAC 5X20MM
Detaljert beskrivelse
1.25 A 250 V AC DC-sikring Patron, Glass Krever holder 5mm x 20mm
Kategori
Nominell spenning - AC (vekselstrøm)
250 V
Produsent
Responstid
Hurtigblåsende
Serie
Kapsling
Emballasje
Bulk
Skillebryterkapasitet ved nominell spenning
35A
Delestatus
Aktiv
Smelting I²t
0.84
Monteringstype
Krever holder
Godkjenningsbyrå
BSI, CCC, CSA, cULus, IMQ, SEMKO, VDE
Sikringstype
Størrelse/dimensjon
0,205" dia x 0,787" L (5,20mm x 20,00mm)
Nominell strøm (AMP)
DC - kald motstand
0.096 Ohms