BK1-MDP-20-R
DigiKeys produktnummer
283-BK1-MDP-20-R-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
BK1-MDP-20-R
Beskrivelse
FUSE CERAMIC 20A 500VAC/250VDC
Detaljert beskrivelse
20 A 500 V AC 250 V DC-sikring Patron, Keramikk Krever holder 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
1kA AC, 2kA DC
Smelting I²t
375.0
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Nominell strøm (AMP)
Størrelse/dimensjon
0,250" dia x 1,250" L (6,35mm x 31,75mm)
Nominell spenning - AC (vekselstrøm)
500 V
DC - kald motstand
0.0035 Ohms