BK1-MDP-10-R
DigiKeys produktnummer
283-BK1-MDP-10-R-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
BK1-MDP-10-R
Beskrivelse
FUSE 3AB 500VAC T-DELAY 10A
Produsentens standard leveringstid
15 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
10 A 500 V AC 250 V DC-sikring Patron, Keramikk Krever holder 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Kategori
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
Produsent
Responstid
Treg
Serie
Kapsling
Emballasje
Pose
Skillebryterkapasitet ved nominell spenning
1,5kA AC, 2kA DC
Delestatus
Aktiv
Smelting I²t
250.0
Monteringstype
Krever holder
Godkjenningsbyrå
UL
Sikringstype
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Nominell strøm (AMP)
Størrelse/dimensjon
0,250" dia x 1,250" L (6,35mm x 31,75mm)
Nominell spenning - AC (vekselstrøm)
500 V
DC - kald motstand
0.0115 Ohms