BK1/GMA-1.5-R
DigiKeys produktnummer
283-3267-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
BK1/GMA-1.5-R
Beskrivelse
FUSE GLASS 1.5A 250VAC 5X20MM
Produsentens standard leveringstid
19 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
1.5 A 250 V AC DC-sikring Patron, Glass Krever holder 5mm x 20mm
Kategori
Nominell spenning - AC (vekselstrøm)
250 V
Produsent
Responstid
Hurtigblåsende
Serie
Kapsling
Emballasje
Pose
Skillebryterkapasitet ved nominell spenning
100A
Delestatus
Aktiv
Smelting I²t
1.6
Monteringstype
Krever holder
Godkjenningsbyrå
CSA, PSE, UL
Sikringstype
Størrelse/dimensjon
0,205" dia x 0,787" L (5,20mm x 20,00mm)
Nominell strøm (AMP)
DC - kald motstand
0.09 Ohms