BK-MDP-V-10-R
DigiKeys produktnummer
283-BK-MDP-V-10-R-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
BK-MDP-V-10-R
Beskrivelse
FUSE CERAMIC 10A 500VAC/250VDC
Produsentens standard leveringstid
15 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
10 A 500 V AC 250 V DC-sikring Patron, Keramikk Gjennomgående hull 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (aksial)
Kategori
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
Produsent
Responstid
Treg
Serie
Kapsling
Emballasje
Boks
Skillebryterkapasitet ved nominell spenning
1,5kA AC, 2kA DC
Delestatus
Aktiv
Smelting I²t
250.0
Monteringstype
Gjennomgående hull
Godkjenningsbyrå
UL
Sikringstype
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Nominell strøm (AMP)
Størrelse/dimensjon
0,275" dia x 1,288" L (6,99mm x 32,72mm)
Nominell spenning - AC (vekselstrøm)
500 V
DC - kald motstand
0.0115 Ohms